Sündmuskeskus

Lydia hotelli sündmuskeskus on suurepärane koht tähtpäevade, vastuvõttude, seminaride või konverentside korraldamiseks. Kuni 150 külalist mahutav, mitmekülgse ruumipaigutuse, elegantse ja pilkupüüdva sisekujundusega sündmuskeskus on varustatud tipptasemel heli-, valgus- ja videolahendustega.
Sündmuskeskuse rendihinnas sisaldub projektsioonitehnika monitorseinaga, helitehnika ja kõnepult, 2 raadiomikrofoni, valgusjuhtimine. Arvuti saab ühendada monitorseinaga, kas HDMI kaabliga või üle USB töötava clickshare seadmega. 

Sündmuskeskus sobib ideaalselt ka virtuaal- ja hübriidsündmuste stuudioks, mis on varustatud kvaliteetse tehnikaga, et pakkuda kõrge kvaliteediga ülekandeid tellija poolt soovitud veebilehele ning kerge vaevaga korraldada nii konverentse, seminare, kontserte ning teisi tähtsündmuseid.

Sündmustel pakub catering‘i teenust restoran Hõlm.

RUUMIDE MAHUTAVUS

Teatri stiil 180
Klassiruum 80
Diplomaadi stiil 54
Gala stiil 100
Tartu Kammivabrik

Tartu Kammivabrikust leiab nii klubi- kui tehasehoone, mis oma erilise ajaloo ja tehaseliku stiiliga sobib hästi erinevate suursündmuste korraldamiseks. Ruumid on sobilikud nii pidulikeks vastuvõttudeks, kontserditeks, etendusteks kui ka messideks.

Kammivabriku klubiruumid (Teguri 26, Tartu) mahutavad kuni 380 inimest. Kammivabriku klubis on võimalik rentida nii kogu maja kui ka suurt ja väikest saali eraldi. Kammivabriku tehasehoones (Teguri 28A, Tartu) on säilitatud tehaselik stiil, kolmetasandiline ruum mahutab kuni 1500 inimest.

Lisainfo: www.kammivabrik.ee