Hübriidstuudio

Hotell Lydia koostöös Eesti Tehnikateenused OÜ-ga on loonud Tartusse virtuaal- ning hübriidsündmuste stuudio, mis asub hotell Lydia sündmuskeskuses. Stuudios ootab Teid täiuslik virtuaalsündmuste lahendustega stuudio, kus on ideaalne korraldada konverentse, seminare, koolitusi, koosolekuid, kontserdeid ning teisi tähtsündmuseid. Meie hübriidstuudio on varustatud kvaliteetse tehnikaga, et pakkuda kõrge kvaliteediga ülekandeid tellija poolt soovitud veebilehele. Samuti on võimalik juurde tellida kohvipausid, lõunasöögid, õhtusöögid ning majutus.
Seda kõike suurepärase asukohaga Tartu südalinnas!

Lisaks täisteenuslahendusele pakume ka lisateenuseid nagu sünkroontõlge, videosalvestuste järelmontaaž, jumestusteenus,
omanimeline maandumisleht jpm.

Lisainfo & broneerimine:  info@tehnikateenused.ee   //   (+372) 52 552 70
                                                                    event@lydia.ee  //   (+372) 5649 8922

Tartu Kammivabrik

Tartu Kammivabrikust leiab nii klubi- kui tehasehoone, mis oma erilise ajaloo ja tehaseliku stiiliga sobib hästi erinevate suursündmuste korraldamiseks. Ruumid on sobilikud nii pidulikeks vastuvõttudeks, kontserditeks, etendusteks kui ka messideks.

Kammivabriku klubiruumid (Teguri 26, Tartu) mahutavad kuni 380 inimest. Kammivabriku klubis on võimalik rentida nii kogu maja kui ka suurt ja väikest saali eraldi. Kammivabriku tehasehoones (Teguri 28A, Tartu) on säilitatud tehaselik stiil, kolmetasandiline ruum mahutab kuni 1500 inimest.

Lisainfo: www.kammivabrik.ee